Usta - powiększanie i modelowanie

     
    Proponujemy zabiegi:  
   

Piękne, kształtne usta stanowią bardzo ważny atrybut kobiecej urody i atrakcyjności. Z wiekiem okolica ust podlega zmianom związanym z procesem starzenia, usta sprawiają wrażenie mniejszych, suchych, szminka nie daje się równomiernie rozprowadzić, a nad górną wargą pojawiają się drobne zmarszczki, szczególnie o osób palących papierosy.

Te Panie, których natura nie obdarzyła pełnymi ustami o harmonijnym kształcie, albo u których zaznacza się już upływ czasu, mogą poprawić swój wygląd przy użyciu odpowiednio dobranych, niechirurgicznych zabiegów medycyny estetycznej. W zależności od oczekiwań pacjentki i stanu ust w grę wchodzą różne rodzaje zabiegów wykonywanych w gabinecie, które mogą być łaczone ze stosowaniem preparatów do pielęgnacji domowej. Niekiedy konieczna jest konsultacja stomatologiczna, jako że dużą rolę w wyglądzie ust odgrywa prawidłowość zgryzu.

Modelowanie preparatami kwasu hialuronowego umożliwia powiększenie lub tylko nieznaczne uwydatnienie ust, poprawienie ich konturów, nawilżenie, a także usunięcie zmarszczek wokół ust i w rezultacie odmłodzenie wyglądu twarzy.

Głębsze zmarszczki wymagają użycia lasera. Wybór odpowiedniego postępowania uzależniony jest od stanu ust i oczekiwanych efektów zabiegu.


 
     
   
 
Copyright © NZOZ Specjalistyczna Poradnia Dermatologiczno Wenerelogiczna "Sanoderm" , All Rights Reserved