Zmarszczki

     
    W celu redukcji zmarszczek proponujemy zabiegi:  
   

Zmarszczki stanowią najbardziej widoczny objaw starzenia się skóry.

Wiotkość i utrata jędrności prowadzące do pojawienia się początkowo drobnej siatki zmarszczek, które w miarę upływu czasu stają się coraz bardziej widoczne, związane są ze stopniowym zmniejszaniem się zawartości włókien kolagenowych oraz zmianą ich struktury.

Powstawanie zmarszczek zależne jest od ogólnego stanu zdrowia, oddziaływania hormonów, czynników genetycznych, trybu życia, sposobu odżywiania, mimiki, a także od wpływów zewnętrznych. Szczególnie destrukcyjny wpływ na skórę ma ekspozycja na promienie słoneczne, a także korzystanie z solarium oraz palenie tytoniu.

W zależności od głównych mechanizmów biorących udział w ich powstawaniu, zmarszczki dzielimy na:

  • mimiczne
  • grawitacyjne
  • związane z wiekiem
  • posłoneczne

Medycyna estetyczna dysponuje szeregiem skutecznych zabiegów pozwalających spłycić lub całkowicie usunąć zmarszczki przy użyciu różnych technik niechirurgicznych. W czasie konsultacji przed zabiegiem lekarz ocenia stan skóry i służy pacjentowi radą, przedstawiając mu najbardziej odpowiednie metody korekcji występujących u niego w konkretnym miejscu zmarszczek.

Efekty przed i po zastosowaniu zabiegów laserem Fraxel

 RadiesseR jest szeroko stosowanym wypełniaczem w medycynie estetycznej. Uzyskał on aprobatę amerykańskiego stowarzyszenia FDA (Food and Drug Administration) oraz jest uważany za bezpieczny środek do niwelowania zmarszczek na twarzy. Ponadto zalicza się go do wypełniaczy dających semi - permanentne efekty, utrzymujące się od roku do pięciu lat w skórze pacjenta.

RadiesseR to najnowszy wypełniacz wprowadzany metodą niechirurgiczną służący do modelowania konturu twarzy. Daje on natychmiastowe i długotrwałe efekty.

Jeżeli marzysz o cofnięciu oznak starzenia się lub dążysz do przeprowadzenia zabiegu, który pociąga za sobą zastosowanie metod inwazyjnych masz teraz możliwość alternatywy. RadiesseR to metoda, która sprawi, że będziesz lepiej wyglądać i lepiej czuć się. Metodę opracowano mając na uwadze bezpieczeństwo i długotrwałe efekty.

RadiesseR to nowa generacja wypełniacza, który charakteryzuje niezwykła różnorodność zastosowania zarówno w kosmetyce, jak i rekonstrukcji, bez konieczności stosowania zabiegów chirurgicznych. Co różni RadiesseR od innych wypełniaczy skórnych? Odpowiedzią jest wytrzymałość, długotrwałość, i różnorodność zastosowań. Unikalny skład RadiesseR zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu, charakterystyczną dla innych wypełniaczy, plus długotrwałe efekty. Dzieje się tak dlatego, że RadiesseR składa się z maleńkich, gładkich cząsteczek hydroksyloapatytu wapnia (CaHA). Cząsteczki te tworzą rodzaj rusztowania, na którym rozwijają się cząsteczki kolagenu, tworzone przez ludzki organizm, a to z kolei zapewnia pożądane długotrwałe efekty. Te unikalne zalety preparatu sprawiają, że RadiesseR jest idealnym wyborem dla modelowania i rzeĽbienia konturu twarzy oraz innych zastosowań medycznych.

Biokompatybilny, nietoksyczny, nie wywołujący alergii. RadiesseR składa się z hydroksyfosforanu wapnia (hydroksyapatytu - CaHA) tworzącego zawiesinę w sodzie karboksymetylo celulozy. CaHA jest materiałem budulcowym, który wchodzi również w skład ludzkich kości i już od 25 lat jest stosowany przy wszczepianiu implantów dentystycznych i ortopedycznych. Podczas tak długiego okresu stosowania go nie odnotowano żadnych skutków ubocznych.

RadiesseR nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego dlatego nie wywołuje reakcji alergicznych. W związku z powyższym nie ma potrzeby robienia testów uczuleniowych bezpośrednio przed zabiegiem.

Zabieg RadiesseR może być wykorzystany dla modelowania między innymi linii żuchwy, bruzd nosowo - wargowych, zmarszczek tzw. "marionetkowych" (biegnących od nosa, koło kącików ust aż do podbródka). Wypełniaczem Radiesse można także w bezpieczny i trwały sposób powiększyć kości policzkowe, podbródek oraz wykonać niechirurgiczną plastykę nosa.


 
     
   
 
Copyright © NZOZ Specjalistyczna Poradnia Dermatologiczno Wenerelogiczna "Sanoderm" , All Rights Reserved