Dermamelan

 
 
   
   

Dermamelan to innowacyjna terapia usuwająca przebarwienia.

Doskonale odpowiada na potrzeby skóry z problemem hiperpigmentacji - chroni, usuwa plamy, odmładza. Preparat jest kompozycjś składników hamujścych powstawanie melaniny o wysokim stężeniu, przez co skutecznie reguluje proces formowania barwnika. W trakcie kuracji zachowana jest bariera naskórkowa, ponieważ Dermamelan nie zawiera typowych składników złuszczajścych.

Dzięki temu, że preparat nie uwrażliwia skóry na szkodliwe działanie promieniowania UV, zabieg może być wykonywany o każdej porze roku.

Zawiera antyoksydanty i dwutlenek tytanu, chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Ze względu na wysokie stężenie składników aktywnych, takich jak retinol, witaminy C i E, Dermamelan wyraĽnie odmładza skórę, po zabiegu jest ona napięta, odzyskuje blask i zdrowy wyglśd. Równocześnie reguluje wydzielanie łoju i zwęża pory.

Terapia Dermamelanem musi być stosowana pod kontrolś lekarza. Leczenie jest dopasowywane do indywidualnych potrzeb pacjenta i wymaga różnego czasu stosowania, w zależności od fototypu i rodzaju skóry. Efekt rozjaśnienia plam jest widoczny po miesiścu, a wymagany czas trwania całości kuracji to trzy miesiśce.

Terapia składa się z dwóch etapów:

  • nałożenia maski w gabinecie lekarskim
  • pielęgnacji kremem Dermamelan w domu

Wskazania do zabiegu:

  • melazma
  • małe i specyficzne plamy, jak: piegi, znamiona barwnikowe, przebarwienia posłoneczne i pozapalne

 
     
   
 
Copyright © NZOZ Specjalistyczna Poradnia Dermatologiczno Wenerelogiczna "Sanoderm" , All Rights Reserved